kwidzyn

Dodano: 26.10.15

Rombel: Czapki z głów za robotę którą wykonali

-Uważam, że pierwsza połowa i to co zagraliśmy w obronie, to był nasz najlepszy mecz w defensywie rozegrany w tym sezonie. Po prostu czapki z głów za robotę, którą wykonali zawodnicy – mówi trener Patryk Rombel po zwycięskim meczu z KPR RC Legionowo. Szkoleniowiec MMTS Kwidzyn dodaje również, że w Puławach czeka czerwono-czarnych znacznie trudniejszy sprawdzian.

-Choć na parkiecie rywalizowały teoretycznie wyrównane zespoły, to jednak w pierwszej połowie zaprezentowaliśmy się od Legionowa znacznie lepiej.  

-Uważam, że pierwsza połowa i to co zagraliśmy w obronie, to był nasz najlepszy mecz w defensywie rozegrany w tym sezonie. Po prostu czapki z głów za robotę, którą wykonali zawodnicy. Podobnie było też w ataku. Była duża konsekwencja i z tego należy się cieszyć. Rzeczywiście trochę pozbawiliśmy Legionowo argumentów, jednak należy od razu zaznaczyć, że nie jest to słaby zespół. Zdobytych punktów nie dostali przecież za darmo, a wygrywali z takimi przeciwnikami, z którymi wcale nie musieli zwyciężyć. Dlatego uważam, że bardziej to nasza dobra postawa niż słaba gra Legionowa sprawiła, że ta pierwsza połowa wyglądała tak jak wyglądała.


-Patrząc na wynik wydaje się, że zwycięstwo przyszło bardzo prosto, ale pewnie tak nie było.

-To była ogromna praca chłopaków w zrealizowanie tego, co założyliśmy sobie przed meczem. To są bardzo szczegółowe wytyczne i rzeczywiście się z tego wywiązali. Wiedzieliśmy, że Legionowo ma bardzo mocny rzut z tyłu, rzut bieżny, a praktycznie w pierwszej połowie ten rzut nie istniał. Umiejętnie ustawialiśmy się tak jak powinniśmy, ale naprawdę kosztowało nas to mnóstwo energii. W przerwie chłopaki mówili, że mają już ciężkie nogi, ale dzięki temu, że dysponujemy 16-osobową ławką, możemy sobie spokojnie pozwolić na rotacje, bez jakiejś utraty jakości grania.


-We środę gramy z kolejnym zespołem plasującym się w ligowej tabeli przed nami – Azotami Puławy.

-Uważam, że tu już poprzeczka wędruje naprawdę wysoko. Trochę żartując można powiedzieć, że będziemy podchodzić do rekordu świata. Zagramy jednak w Puławach z zespołem, który został solidnie wzmocniony jak na polskie warunki i obecnie jest to zespół trochę wyprzedzający stawkę. My jednak nie mamy nic do stracenia i jedziemy tam powalczyć o 2 punkty. Na pewno będziemy robili wszystko, aby wywieźć stamtąd korzystny wynik.


PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Wigilia i spotkanie z Mikołajem

Wspólne spotkanie wigilijne zakończyło tegoroczne działania MMTS Kwidzyn S.A. ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS pewnie ogrywa Stal

Zawodnicy MMTS Kwidzyn zakończyli rok 2018 pewnym i wysokim zwycięstwem nad Stalą ...

Czytaj więcej

Aktualności

Rewanż ze Stalą - wygrać bez rzutów karnych

Starcie we własnej hali z SPR Stal Mielec rozpoczyna rundę rewanżową kwidzyńskiego ...

Czytaj więcej

Aktualności

Szczecina: Koncentrujemy się na sobie

Mecz z Energą MKS Kalisz komentuje Krzysztof Szczecina. Bramkarz MMTS mówi ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube