kwidzyn

Dodano: 26.10.15

Rombel: Czapki z głów za robotę którą wykonali

-Uważam, że pierwsza połowa i to co zagraliśmy w obronie, to był nasz najlepszy mecz w defensywie rozegrany w tym sezonie. Po prostu czapki z głów za robotę, którą wykonali zawodnicy – mówi trener Patryk Rombel po zwycięskim meczu z KPR RC Legionowo. Szkoleniowiec MMTS Kwidzyn dodaje również, że w Puławach czeka czerwono-czarnych znacznie trudniejszy sprawdzian.

-Choć na parkiecie rywalizowały teoretycznie wyrównane zespoły, to jednak w pierwszej połowie zaprezentowaliśmy się od Legionowa znacznie lepiej.  

-Uważam, że pierwsza połowa i to co zagraliśmy w obronie, to był nasz najlepszy mecz w defensywie rozegrany w tym sezonie. Po prostu czapki z głów za robotę, którą wykonali zawodnicy. Podobnie było też w ataku. Była duża konsekwencja i z tego należy się cieszyć. Rzeczywiście trochę pozbawiliśmy Legionowo argumentów, jednak należy od razu zaznaczyć, że nie jest to słaby zespół. Zdobytych punktów nie dostali przecież za darmo, a wygrywali z takimi przeciwnikami, z którymi wcale nie musieli zwyciężyć. Dlatego uważam, że bardziej to nasza dobra postawa niż słaba gra Legionowa sprawiła, że ta pierwsza połowa wyglądała tak jak wyglądała.


-Patrząc na wynik wydaje się, że zwycięstwo przyszło bardzo prosto, ale pewnie tak nie było.

-To była ogromna praca chłopaków w zrealizowanie tego, co założyliśmy sobie przed meczem. To są bardzo szczegółowe wytyczne i rzeczywiście się z tego wywiązali. Wiedzieliśmy, że Legionowo ma bardzo mocny rzut z tyłu, rzut bieżny, a praktycznie w pierwszej połowie ten rzut nie istniał. Umiejętnie ustawialiśmy się tak jak powinniśmy, ale naprawdę kosztowało nas to mnóstwo energii. W przerwie chłopaki mówili, że mają już ciężkie nogi, ale dzięki temu, że dysponujemy 16-osobową ławką, możemy sobie spokojnie pozwolić na rotacje, bez jakiejś utraty jakości grania.


-We środę gramy z kolejnym zespołem plasującym się w ligowej tabeli przed nami – Azotami Puławy.

-Uważam, że tu już poprzeczka wędruje naprawdę wysoko. Trochę żartując można powiedzieć, że będziemy podchodzić do rekordu świata. Zagramy jednak w Puławach z zespołem, który został solidnie wzmocniony jak na polskie warunki i obecnie jest to zespół trochę wyprzedzający stawkę. My jednak nie mamy nic do stracenia i jedziemy tam powalczyć o 2 punkty. Na pewno będziemy robili wszystko, aby wywieźć stamtąd korzystny wynik.


PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS bez medalu – do szczęścia zabrakło 2 bramek

Do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele. MMTS Kwidzyn przegrał bowiem w Opolu 26:24 ...

Czytaj więcej

Aktualności

Skromne zwycięstwo MMTS nad Gwardią – rewanż już ...

MMTS Kwidzyn pokonał Gwardię Opole w pierwszym meczu rywalizacji o brązowy medal ...

Czytaj więcej

Aktualności

Prezes MMTS w poniedziałkowym Kontrataku”

Zapraszamy do oglądania poniedziałkowego „Kontrataku” poświęconemu ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS bez szans na finał – wysokie zwycięstwo ...

Przegrywając swój pierwszy półfinał 12-bramkami kwidzynianie niemal ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube