kwidzyn

Dodano: 19.02.18

Mroczkowski: Nie było pomocy ze strony bramki

-Na gorąco trzeba powiedzieć, że tym razem nie było u nas pomocy ze strony bramki – stwierdził po meczu z Gwardią trener Maciej Mroczkowski. Szkoleniowiec MMTS podsumowuje przegrane spotkanie choć myślami był już przy środowym meczu w Zabrzu.

-Niestety tym razem musimy przełknąć gorycz porażki. Trzeba jednak przyznać, że to opolanie nadawali ton grze, a nam pozostawało jedynie odrabianie strat.

 

-Na pewno szkoda wyniku. Chłopacy walczyli jednak na tyle na ile mogli. Na gorąco trzeba powiedzieć, że tym razem nie było u nas pomocy ze strony bramki. Jestem jednak przekonany, że nasi bramkarze sami są wkurzeni na siebie i wyciągną po tym meczu odpowiednie wnioski. Musimy porozmawiać między sobą co nie funkcjonowało. Czy gdzieś tam staliśmy za płasko i dlatego bramka nie broniła czy też po prostu źle stawaliśmy do obrony. Były też w meczu takie momenty, że dochodziliśmy na 1-2 bramki, po czym robiliśmy niepotrzebne straty, jak złe podanie czy niewykorzystane akcje. Cały czas goniliśmy więc wynik. W takich sytuacjach zespół stara się grać jak najszybciej, na dużym ryzyku i albo się to opłaci, albo nie. Z Gwardią niestety przegraliśmy, ale trzeba pracować dalej. Na pewno cieszy postawia Damiana, który ponownie rozegrał dobre zawody.

 

-Zbyt wiele czasu na analizy jednak nie ma bo już we środę kwidzynianie zagrają na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.

 

-Dla nas nie będzie żadnych łatwych przeciwników. Trzeba szybko wyciągnąć wnioski po przegranej z Gwardią, ale myślami jestem już przy Górniku. W poniedziałek czeka nas trening taktyczny, a potem jedziemy już na trudny teren do Zabrza. Na pewno będziemy walczyć na tyle na ile mamy sił, charakteru i ambicji.

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Zwycięstwo! MMTS pewnie ogrywa Zagłębie Lubin

Po znakomitym spotkaniu zawodnicy MMTS Kwidzyn pokonali Zagłębie Lubin 27:19! Tym samym ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie powalczą o punkty w Lubinie

Zagłębie Lubin to kolejny rywal MMTS Kwidzyn w ligowych bojach. Tym razem spotkanie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Przeżyjmy to jeszcze raz - skrót meczu MMTS - ...

Zachęcamy do obejrzenia skrótu z meczu MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole. Po zaciętym ...

Czytaj więcej

Aktualności

Co za mecz! MMTS pokonał Gwardię Opole w rzutach ...

To co przed meczem wydawało się niemożliwe stało się faktem i MMTS Kwidzyn urwał ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube