kwidzyn

Dodano: 19.03.18

Osłabiony MMTS szuka wzmocnień

Wszystko wskazuje na to, że odejście Macieja Pilitowskiego było ostatnim osłabieniem kwidzyńskiego zespołu.

-Nie przewidujemy kolejnych zmian kadrowych i chcemy, aby pozostali zawodnicy bronili barw MMTS także w sezonie 2018/2019 – mówi Agnieszka Laskowska, prezes MMTS Kwidzyn S.A.

Klub cały czas poszukuje jednak wzmocnień na pozycję prawego rozegrania. Nie wiadomo również, kto w przyszłym sezonie usiądzie na ławce trenerskiej czerwono-czarnych.

Tegoroczny sezon to przede wszystkim strata czterech rozgrywających MMTS Kwidzyn. Mimo obowiązujących kontraktów z drużyną rozstali się: Ignacy Bąk, Marek Szpera i Paweł Genda. W nowym sezonie zabraknie także Macieja Pilitowskiego, który po wypełnieniu obowiązującej umowy, z końcem sezonu przejdzie do Energii MKS Kalisz.

 

-Nie przewidujemy kolejnych zmian kadrowych i chcemy, aby pozostali zawodnicy bronili barw MMTS także w sezonie 2018/2019. Mówię tutaj również o Michale Potocznym, którego widziano w kilku klubach Superligi czy też za granicą. W najbliższym sezonie na pewno zostanie jeszcze w Kwidzynie. Z końcem tego sezonu kontrakty kończą się jednak Krzysztofowi Szczecinie i Kelianowi Janikowskiemu. Rozmawiamy z nimi o przedłużeniu umowy z kwidzyńskim klubem i choć podpisy pod nowymi kontraktami nie zostały jeszcze złożone to mam nadzieję, że uda nam się dojść do porozumienia - wyjaśnia Agnieszka Laskowska, prezes MMTS Kwidzyn S.A.

 

Klub cały czas poszukuje także wzmocnień kwidzyńskiej drużyny, szczególnie jeśli chodzi o prawe rozegranie. Nie wiadomo również, kto poprowadzi zespół MMTS w przyszłym sezonie, po tym jak z pracy z zespołem zrezygnował trener Maciej Mroczkowski.

 

-Zainteresowanych prowadzeniem MMTS nie brakuje, jednak w tej sprawie nie chcemy podejmować zbyt pochopnych decyzji – podkreśla A. Laskowska.

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Klub

Karnety trafią do sprzedaży

Karnety na sezon 2021/2022 już wkrótce będą możliwe do nabycia za ...

Czytaj więcej

Klub

Mecze na www.emocje.tv dostępne dla posiadaczy ...

Posiadacze karnetów na spotkania MMTS Kwidzyn mogą za darmo oglądać transmisje ...

Czytaj więcej

Klub

Karnety tylko po telefonicznym zamówieniu

MMTS Kwidzyn S.A. informuje, że w sprzedaży dostępne są jeszcze karnety na aktualny ...

Czytaj więcej

Klub

Biegaj: Chciałem pokazać się z jak najlepszej strony

W sobotnim meczu kwidzynian z Zagłębiem Lubin zadebiutował Rafał Biegaj, nowy ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube