kwidzyn

Dodano: 20.03.18

MMTS przed trudnym starciem z Nafciarzami

Kolejnym rywalem MMTS Kwidzyn w ligowych bojach będzie Orlen Wisła Płock. Przełożony mecz 29 Serii PGNiG Superligi Mężczyzn rozegrany pomiędzy tymi zespołami odbędzie się we środę, 21 marca o godz. 18.00. Spotkanie poprowadzą sędziowie: Michał Orzech i Robert Orzech.

Orlen Wisła Płock to lider Grupy Pomarańczowej i zdecydowany faworyt tego pojedynku. W 26 rozegranych spotkaniach płocczanie zgromadzili 83 pkt, wyprzedzając następne w tabeli Azoty Puławy o 9 pkt. Co więcej na 26 spotkań tylko dwa zakończyły się porażką Nafciarzy. Najpiew Orlen Wisła przegrałą u siebie z PGE VIVE Kielce 30:31 (15:17), po czym przegrali także mecz w Kielcach - 36:30 (17:18). Pozostałe mecze kończyły się mniejszą lub większą wygraną Wisły. Najbliżej pokonania Nafciarzy byli piłkarze Azotów Puławy, którzy w regulaminowym czawie zremisowali na własnym terenie 24:24 (10:12). Rzuty karne lepiej egzekwowali jednak gracze z Płocka, wygrywając ten element gry 2:4.

Warto przypomnieć, że w pierwszym starciu kwidzyńsko-płockim zespół MMTS przegrał z Orlen Wisłą 24:38 (11:14). W zespole MMTS po 5 bramek zdobyli wówczas Arkadiusz Ossowski oraz Maciej Pilitowski. Wśród płocczan najwięcej bramek rzucili natomiast: Gilberto Duarte - 7, Przemysław Krajewski - 7 i Michał Daszek - 6. I choć na ławce trenerskiej Nafciarzy zabraknie już trenera Piotra Przybeckiego to zdecydowanym faworytem tego meczu nadal są gospodarze. Zawodnicy MMTS nie składają jednak broni i zapowiadają walkę o jak najlepszy rezultat.

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

Trafienia Guziewicza i Przytuły w Słowenii

Alan Guziewicz i Damian Przytuła zdobyli swoje pierwsze bramki na Młodzieżowych ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS oficjalnie rozpoczął treningi

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/2019 PGNiG ...

Czytaj więcej

Aktualności

Strząbała nowym trenerem MMTS

Tomasz Strząbała został nowym szkoleniowcem MMTS Kwidzyn. Choć zainteresowanie pracą ...

Czytaj więcej

Aktualności

„Dzika karta” dla Gdańska – MMTS przegrywa po ...

Jeszcze minutę przed końcem kibice MMTS wierzyli w cud. Po fantastycznej serii bramek ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube