kwidzyn

Dodano: 16.04.18

"Orzech" wraca do MMTS

Robert Orzechowski to kolejny zawodnik, który z nowym sezonem występować będzie w MMTS Kwidzyn. Obecny gracz Azotów Puław po 5 latach ponownie wraca zatem do miasta nad Liwą. Tym razem popularny "Orzech" związał się z kwidzyńskim klubem na 2 lata.

-Szukaliśmy rozwiązania naszej bolączki jaką był brak nominalnego prawego rozgrywającego - wyjaśnia Agnieszka Laskowska, Prezes MMTS Kwidzyn S.A. - Wśród rozważanych kandydatów do gry na tej pozycji przewijało się m.in. nazwisko Roberta Orzechowskiego, który w przeszłości bronił już barw kwidzyńskiego klubu, a obecnie nie ma najlepszej pozycji w Puławach. Co ważne, Robert również chciał do nas trafić, więc udało nam się dojść do porozmienia. W efekcie leworęczny rozgrywający związał się z naszym klubem 2-letnim kontraktem. Liczymy, że Robert odbuduje się w Kwidzynie i ponownie będzie jednym z podstawowych graczy MMTS.

Przypomnijmy, że w listopadzie tego roku Robert Orzechowski skończy 29 lat. W barwach MMTS Kwidzyn występował w latach 2008-2013 czyli w okresie jego największych sukcesów. Podczas 5-letniej gry w Kwidzynie popularny "Orzech" wywalczył srebrny i 3 brązowe medale mistrzostw Polski, a także wystąpił również w finale Challegne Cup. Po zdobyciu brązowego medalu w sezonie 2012-2013 przeniósł sie do Górnika Zabrze, a po dwóch latach do Azotów Puławy. Występował również w Reprezentacji Polski, z którą wywalczył brązowy medal na mistrzostwach świata w Katarze (2015 rok).

 

PRZECZYTAJ JESZCZE:

Aktualności

MMTS wygrał z Sokolem Nove Veseli

W ostatnim meczu wyjazdowej serii spotkań sparingowych kwidzynianie pokonali czeski ...

Czytaj więcej

Aktualności

Sparingowe zwycięstwo nad Azotami

MMTS Kwidzyn pokonał Azoty Puławy w drugim meczu sparingowym rozegranym w Piotrkowie ...

Czytaj więcej

Aktualności

Kwidzynianie remisują w Piotrkowie Trybunalskim

Remisem zakończył się pierwszy sprawdzian MMTS rozegrany w Piotrkowie Trybunalskim. Po ...

Czytaj więcej

Aktualności

MMTS poza burtą - o awansie decydowały rzuty karne

Szczypiorniści MMTS Kwidzyn odpadli z rozgrywek PGNiG Pucharu Polski. W 1/16 finału ...

Czytaj więcej

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube