Ceny biletów obowiązujące w sezonie 2018/2019

 

- 20 - bilet normalny (na wszystkie sektory),
- 12 zł - bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci, renciści - po okazaniu legitymacji oraz osoby niepełnoprawne),
Zakupu biletów na mecze MMTS rozrywane w Kwidzynie można także dokonać za pomocą elektronicznego systemu sprzedaży eventim.pl (https://www.eventim.pl/eventseries/2253979/?affiliate=MKW).

  

Ważne informacje dla kibiców

-Na czas meczu otwarte będzie TYLKO JEDNO WEJŚCIE do Kompleksu Sportowo-Widowiskowego przy ul. Wiejskiej 1A. Będzie to Wejście nr 3 (od strony parkingu). Wejście od strony kortów tenisowych, a także przez schody prowadzące do Kawiarni Sportowej będą w trakcie meczu zamknięte.

-Kasa w Kompleksie Sportowo-Widowiskowym przy ul. Wiejskiej 1A czynna jest zawsze w dniu meczu, na dwie godziny przed jego rozpoczęciem (przy Wejściu nr 3).

-Przy zakupie biletów ulgowych nie wymaga się okazywania dokumentów potwierdzających możliwość korzystania z ulgi. Stosowna kontrola odbywać się będzie przy wejściu na sektory dlatego każda osoba, która zakupiła bilet ulgowy powinna posiadać przy sobie właściwy dokument uprawniający ją do zniżki.

-Każdy bilet przed wejściem na sektor będzie skanowany. Zeskanować bilet będzie można tylko JEDEN raz.

-Osoby palące mogą skorzystać z palarni funkcjonującej wyłącznie w przerwie meczu (wyjście z lewej strony Sektora C). Będzie to wyznaczona strefa,  do której wejście i wyjście z niej możliwe będzie tylko na podstawie ważnego biletu.

-W trakcie meczu nie ma możliwości wyjścia z hali, a następnie powrotu do niej. Taka sytuacja możliwa jest jedynie w czasie przerwy i tylko wejściem z lewej strony Sektora C (nad Sektorem A2).

-Szatnia jest czynna jedynie 30 min po zakończonym spotkaniu. Klub MMTS Kwidzyn S.A. informuje jednocześnie, że nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni po tym czasie. 

 

 

Trybuny

 

 

Zapisz

Zapisz

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube