Ceny karnetów na sezon 2020/2021

 

MMTS Kwidzyn S.A. informuje, że w sprzedaży dostępne są karnety na nowy sezon PGNiG Superligi Mężczyzn. Karnety w cenie 300 zł, obowiązujące na wszystkie mecze czerwono-czarnych (zarówno ligowe jak i pucharowe) w sezonie 2020/2021, nabywać można w kasie biletowej (po wcześniejszym zamówieniu - pod nr tel. 510 752 144).

 

 

 

 

 

 

Ważne informacje dla kibiców

-Na czas meczu otwarte będzie TYLKO JEDNO WEJŚCIE do Kompleksu Sportowo-Widowiskowego przy ul. Wiejskiej 1A. Będzie to Wejście nr 3 (od strony parkingu). Wejście od strony kortów tenisowych, a także przez schody prowadzące do Kawiarni Sportowej będą w trakcie meczu zamknięte.

-Osoby palące mogą skorzystać z palarni funkcjonującej wyłącznie w przerwie meczu (wyjście z lewej strony Sektora C). Będzie to wyznaczona strefa, do której wejście i wyjście z niej możliwe będzie tylko na podstawie ważnego biletu.

-W trakcie meczu nie ma możliwości wyjścia z hali, a następnie powrotu do niej. Taka sytuacja możliwa jest jedynie w czasie przerwy i tylko wejściem z lewej strony Sektora C (nad Sektorem A2).

-Szatnia jest czynna jedynie 30 min po zakończonym spotkaniu. Klub MMTS Kwidzyn S.A. informuje jednocześnie, że nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni po tym czasie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

SPONSORZY

AKTUALNOŚCI

Klub
Lifestyle
Superliga
 

KLUB

Władze
Hale
Kontakt
Przetwarzanie danych
 

MEDIA

Facebook
Instagram
Twitter
Youtube